BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patrauklios ir kvepiančios „Victoria‘s Secret“ paslaptys

Mielosios,

Ar esate iš tų moterų, kurios negali ramiai praeiti pro apatinio trikotažo parduotuves? :) Jeigu taip, tai galite ir mane įtraukti į ilgą dėl seksualių „apatinukų“ alpstančių merginų sąrašą! Mano didžiąją spintos dalį užima švelnūs, gražūs bei spalvoti nėriniai, kuriuos dėvėdama kaskart jaučiuosi ypatingai: galiu būti paslaptinga viliokle, kerinčia purslų undinėle arba nuodėminga gundytoja. Juk kiekviena iš mūsų bent vienai dienai norėtų tapti įspūdinguoju „Victoria‘s Secret“ angelu. :)

Tiek vyrai, tiek moterys negali likti abejingi „Victoria‘s Secret“ kompanijos produktams. Dažnai susidaro įspūdis, kad šios kompanijos reklamos skirtos vyrams, kurie žvelgdami į tobulą seksualumą demonstruojančius modelius užsigeidžia papuošti savo antrąsias puses išskirtiniu apatiniu trikotažu. Bet ar tuomet mano brangusis matys tikrąją mane, ar Heidi Klum antrininkę? :) Vis dėlto moterų nuomonė yra kur kas griežtesnė: vienos dievina šį prekinį ženklą ir eina iš proto dėl kiekvieno
naujai pasirodžiusio apatinio drabužėlio modelio, šluoja parduotuves ir dėkoja kompanijai už galimybę pasijusti seksualiomis dievaitėmis, kitos kompanijos strategiją vertina neigiamai ir kaltina ją moterų žeminimu bei lengvai atvira pornografija. Visgi vienas faktas tikrai nenuginčijamas – vyrams kuo atviriau, tuo geriau.
:)

Akivaizdu, kad „Victoria‘s Secret“ angelai yra aukštos ir ilgakojės merginos, tačiau šios kompanijos rinkodaros vadovas Edward’as
Razek‘as teigia, kad jų merginos yra ne tik gražios, bet ir protingos, taip pat gebančios sėkmingai dirbti kitose srityse. Prekinis „Victoria‘s Secret“ ženklas sukūrė tvirtą pasitikėjimo lygį, kurio sėkmė įspūdingo grožio modelius lydi įvairiuose karjeros posūkiuose. Atrodo, kad paslaptingasis Anglijos karalienės Viktorijos vardas tapo ne tik apkalbų (apie pašėlusį karalienės gyvenimą) objektu, bet ir intriguojančiu rinkodaros triuku.
:)

Tapti „Victoria‘s secret“ angelu nėra lengva ir paprasta. Tačiau tapusios išrinktosiomis dangiško rojaus gražuolėmis, turbūt niekad nebebambėtume apie savo kūno trūkumus. :) Ir galbūt net patektume į šį karščiausių visų laikų „Victoria‘s Secret“ modelių dešimtuką:

1.Heidi Klum
2.
Laetitia Casta
3.
Gisele Bundchen
4.
Alessandra Ambrosio
5.
Adriana Lima
6.
Bar Refaeli
7.
Marisa Miller
8.
Angie Everhart
9. Claudia Schiffer
10.
Molly Sims


„Victoria‘s Secret“
prekinis ženklas grožio pramonėje turi milžinišką sėkmę, todėl nenuostabu, kad dar vienu moteriško rafinuotumo ir grožio standartu tapo „Victoria‘s Secret“ kvepalai. Vieni iš geriausių ir populiariausių yra šie:

· Dream Angels Heavenly – rytietiško kvapo aromatas turi itin galingą jėgą: sudėtingas gėlių derinys užburia jausmus ir sukuria ilgalaikį neišdildomą stiprios asmenybės įspūdį.

· Sexy Little Things Noir – iššūkis drąsioms ir provokuojančioms moterims.

· Victoria‘s Secret Mood Yearn – šis kvapas gali tapti Jūsų „vizitine kortele“, kvepiančia klasikiniu patrauklumu bei elegancija.

·Victoria‘s Secret Pink – tai idealus saldumo ir gėlių derinys, kuris patiks net tiems, kurie nemėgsta saldžių aromatų.

Seksualus „Victoria‘s Secret“ apatinis trikotažas ir idealus aromatas gali tapti ir mūsų sėkmės paslaptimi. :) Nors neteks žengti prabangiu podiumiu, tačiau kiekvieną vakarą mano miegamasis gali tampti karališkuoju buduaru, o mylimas žmogus – profesionaliu elegancijos ir grakštumo žinovu. :)
Lepinkime save, mielosios, juk tai itin svarbi ir  maloni privilegija.
:)

Su meile,
Austė
www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą