BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prisikvieskite pavasarį aktyviomis pramogomis!

Pavasaris, mielieji, jau PAVASARIS!!! Na, bent jau kalendorinis :D, nes šįryt medžiai vėl išdidžiai pasipuošę šerkšnu juokiasi iš manęs ir mano norų kuo greičiau atsikratyti šilto palto, vilnonių megztinių bei ilgaaulių žieminių batų. Kartais per ilgai užsižiūriu į bekrykštaujančius vaikus žaidimų aikštelėje ar į įsimylėjėlius, kurie taip stipriai susiglaudę, kad net šalia lakstantis augintinis negali susilaukti dėmesio, todėl šokinėja aplink kaip išprotėjęs teniso kamuoliukas. :) Tokiomis dienomis aš nebetveriu savo kailyje ir trokštu lėkti, skristi, dūkti, juoktis ir nuolat būti judesy, kuris manau, iškratytų visas niūrias mintis, sukeltų naujų bei pavasariškų vėjų audrą ir pagaliau priverstų mano automobilyje nuolat skambančią nostalgišką melodiją pakeisti energingesne ir džiugesne daina. :)

Mielieji, ar pastebite, kaip greitai lekia dienos? Atrodo, ką tik pramerkiau akis ankstų darbo pirmadienį ir verkšlenančiai ropščiausi iš lovos, o dabar jau planuoju savaitgalio veiklą, kuria noriu pasveikinti pavasarį ir imtis didesnių gyvenimo pokyčio projektų. :) Nors man labai patinka vakarais skaityti knygas, šį savaitgalį BŪTINAI turiu pajusti gyvenimo laisvę, įkvėpti naujų idėjų dvelksmo, paskęsti gerų emocijų sukūryje ir juoktis juoktis juoktis! Užtenka sėdėti prie įkyrėjusio televizoriaus ekrano ir klausytis apie mūsų seimo juokdarius, kurių pokštai tikrai nepretenduoja į linksmiausių namų vaizdelių kolekciją. Verčiau prikraukime kuprinę reikalingiausių daiktų ir patirkime ekstremalesnių pramogų! :)

Šį savaitgalį išbandysiu tai, ko troškau labai seniai… Pagaliau galėsiu „pasidraskyti” su galingaisiais keturačiais tarsi Šumacheris ir visą susikaupusią įtampą išlieti kalnuotame greičio ruože ir įsiutusių variklių griausme. :) Skamba gana vyriškai, bet ir aš dievinu ekstremalumą! Kadangi esu įkyri asmenybė, tai pasimėgauti šia pramoga sugebėjau prikalbinti nemažą būrį draugų. Tikiuosi, kad mano planų nesugriaus kokia nors gamtos stichija, nes tada ji turės reikalų su manimi! :D

O kokie jūsų savaitgalio planai? Šoksite su guma nuo televizijos bokšto? O gal jodinėsite žirgais arba mėgausitės romantišku Spa poilsiu pajūryje? Kviečiu visus ištrūkti iš namų ir bent pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis, užsimerkti ir įkvėpti gaivaus pavasariu kvepiančio oro bei pažvelgti į šviesų dangų, kur po truputį saulytė lenda iš pūkuoto debesėlio ir kviečia JUS pasiklausyti nuostabaus paukštelių čiulbėjimo.

Jeigu turite originalių pasiūlymų, kaip pasveikinti pavasarį, būtinai pasidalinkite savo mintimis. :)

Ir linkiu visiems ilgo bei linksmo savaitgalio! :)
Austė

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą