BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O koks JŪSŲ kvapas?

Sveiki ir sveikos, mieli skaitytojai,

Visų pirma – su naujais metais jus. Linkiu, kad jie iš tiesų būtų nauji!

Mano sveikinimas gal kiek pavėluotas, bet žinot, kaip per tas šventes būna… O naujuosius aš sutikau pas draugus sodyboje – taip gera buvo, ant apsnigto ežero kranto praleidome 5 dienas – ramias, gražias ir ilgas. Be jokio interneto, be išorinio pasaulio, beveik ir be telefono, tik su malonia kompanija…

Šiuo metu jums ruošiu vieną ilgą, bet linksmą (o gal išeis ir 2, bus matyti) post‘ą apie kvepalus. O apie tai pradėti galvoti mane įkvėpė… mano vyro sesuo. Su ja kartu praleidome dienas toje sodyboje ir kažkaip žinot, per tiek laiko išsišnekėjome apie visokius moteriškus dalykėlius… :) O man gi ir smalsu buvo, nes man ji visad tokia žavingai moteriška buvo.

Taigi, jos įkvėpta šiais metais aš mokysiu atrasti SAVO kvapą.

Nes mano vyro sesuo (S. – nežinau, ar ji norėtų kad čia skelbčiau jos visą vardą, nes ganėtinai retas :) visada kvėpinasi keliais kvepalais. Ji juos sumaišo ir tokiu būdu turi savo kvapą. Manau, esate apie tai girdėję :) Aš kol kas to nebuvau išbandžiusi – nedrįsdavau, bet noriu dabar pasimokyti. Nes taip, čia irgi mokslas.

Keletas S. (ir mano atrastų) patarimų kvepalų maišymui (pradedantiesiems):
1. Mažiau yra daugiau – nepersikvėpikinte eksperimentuodami!

2. Galima maišyti skirtingus eterinius aliejus, galima maišyti kvapnųjį kūno losjoną su kvepalais bei galima maišyti skirtingus kvepalus. Skirtingų kvepalų maišymas – sunkiausia, bet ne taip sunku, kad „žaliems“ būtų neįkandama. Kvepalų maišymas duos išties išskirtinį ir su niekuo nesumaišomą kvapą. Nes eteriniai aliejai… na, jie ir yra tik aliejai…

3. Esmė yra tame, kad reikia maišyti panašius, vienas kitą sustiprinančius kvapus. Vanilė, muskusas, baltos gėlės ir gaivūs jūrų kvapai – tai pačios universaliausios įvairiausių kvepalų „bazės“. Jos gerai maišosi su įvairiais kitais kvapais. Gėlių kvapus ypatingai gerai maišyti su jūriniais kvapais – šie yra gana neutralūs, „unisex“, tad gėlių kvapai juos kiek sušvelnina.

Vanilė tinka su viskuo. Baltų gėlių kvapai bet kurį kitą kvapą padarys moteriškesniu.

4. Pradėkite savo žaidimus savaitgalio rytą, namuose, nusiprausę po dušu, turėdamos laiko užuosti naujiems kvapams ir paeksperimentuoti.

Aš eksperimentus pradedu su Prados „L‘Eau Ambree“

ir Lancome „Hypnose Senses“ duetu.

Man patinka :) Bet dar ieškosiu kitų gerų duetų – norisi kažko naujo…

Atsiliepkite, jei kas jau esate patyręs šioje srityje. :)

A.
www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą