BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mylėk save – kvepėk aistra!

Vadovaudamasi Coco Chanel patarimu, kad pirmiausia pasikvėpinti reikėtų ten, kur norėčiau gauti bučinį, savo mėgstamiausiais LACOSTE Dream of Pink kvepalais pamaloninu gyvybe ir nepasotinama aistra alsuojančią kaklo sritį. :) Šis aromatas man suteikia pasitikėjimo savimi, elegancijos, žavesio ir seksualumo. Visgi iki to momento, kol mano išsvajotas kvepalų buteliukas gauna VIP‘o teisę stovėti ant mano išrankaus ir išlepinto parfumerijos stalelio, turiu paplušėti iš peties (turiu omenyje tikrų tikriausią varginantį darbą!). Labiausiai mane vargina kvepalų rinkimosi procesas, nes man nepadeda jokie geriausi profesionalų patarimai:
1.
Specialistai teigia, kad kvepalus pirkti reikia iš ryto, kol uoslė veikia puikiai. O jeigu mano rytas prasideda 12:00 valandą dienos? J Aš niekaip negaliu žengti pro duris iš namų nepasimėgavusi karšta arbata su citrina bei saldžiu varškės skanėstu. O ką jau kalbėti apie kvapnias vonios priemones, kurios mano nosytę paverčia nepakartojamų kvapų verge. :) Ne ne! Man rytas yra uždrausta zona, kurios negali sudrumsti net labai kilnus tikslas – nusipirkti naujus kvepalus! :)
2.
Kvepalus reikia purkšti tiesiai ant kūno; geriausia rinktis vidinę riešo pusę. Deja, riešai mano tobuliausių kūno vietų sąraše užima paskutinę vietą. Nelemta alerginė reakcija sužlugdo visas mano optimistines mintis įsigyti kvepalus greitai, paprastai ir iš pirmo karto. Tad ir kokia švari, sausa ir jokios nuodėmės nepaliesta bebūtų mano riešų oda, ji niekada netaps mano sėkmingu kvapų pasirinkimo kozeriu. :)
3.
Nepatartina uostyti daugiau kaip 3 skirtingų kvepalų iš karto. Prašau, nereikalaukite manęs pasirinkti tik 3 kvepalų pavyzdžius iš visų parduotuvėje esančių aromatų variantų!!! Nors mes – moterys – sugebame miesto džiunglėse išgyventi tik su veidrodėliu, lūpų dažais ir blakstienų tušu, vis dėlto niekada nesuteikite mums progos rinktis vieną iš trijų. :) Bus ilgos ir varginančios apsisprendimo valandos. :)
4.
Gaivūs kvepalai labiau tinka šiltuoju metų laiku, o saldūs ir aštrūs kvapai tinkamesni žiemą. O jeigu mano širdyje vieną dieną kvepia pavasariu, o kitą - lyja rudeniu? :) Visada pasikliauju savo emocine būsena, todėl negaliu kvėpintis aštriais kvapais, jeigu mano širdis trokšta judėjimo, aistros bei pamišimo. Juk nepriversite lakštingalos nečiulbėti. :)

Teigiama, kad blondines, brunetes ir raudonplaukes tas pats kvapas gali veikti skirtingai. Todėl neabejoju, jog šie mano aptarti patarimai jums padės sėkmingai surasti savąjį aromatą. O aš atradau savo metodą, kaip įsigyti patinkamą kvapą be streso ir susierzinimo. :) Rinktis kvepalų einu tik PENKTADIENIAIS po darbo! Savaitgalio pradžia man kvepia romantika ir švelnumu, todėl niekur neskubu ir kvepalų parduotuvėje prisirenku gausybę iškvepintų popierinių juostelių. Sekmadienio vakarą jau turiu du favoritus, kuriuos greitai surandu mūsų el.parduotuvėje net neišeidama iš namų, o šiltai įsitaisiusi lovoje su karšta garuojančia arbata. Malonumas, malonumas ir dar kartą malonumas. :)

Kvepėkit, mielieji, meile ir laime, svajone ir troškimu, laisve ir veržlumu! O mes jums suteiksime galimybę kiekvieną kartą atrasti vis naujus ir jūsų širdžiai mielus aromatus. :)

Šiandien emarkt.lt el.parduotuvėje moteriškų ir vyriškų kvepalų pasirinkimas labai platus, todėl kiekvienas atras savo mėgstamą ar norimą kvapą :)


Austė

www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą