BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Mano grožio paslaptis - ne, ne tik geras vyras :)

Sveiki,

Ilgokai neparašiau, bet jūs žinot, koks tas šventinis periodas. Darbų milijonas ne tik darbe, bet ir namie. Aš manau, kad jūs mane suprantat?

Buvau rašiusi, kad kadanors papasakosiu jums apie savo metų atradimą – Declaré kosmetikos liniją. Bet dabar man sėdint darbe ir analizuojant jūsų mėgstamiausias prekes panašu, kad nereikia jokių mano pasakojimų – patys žinote šią firmą. Šie kremai dabar graibstyte graibstomi.

Nors aš puikiai suprantu - su jais, kaip ir su „Pringles“ traškučiais – kartą paragvęs, negali sustot!

Bet šiek tiek papasakosiu tiems, kas dar Declaré kosmetikos nėra išbandę. Tiksliau toms :) Kaip draugė draugei :)

Žodžiu, laikui bėgant visas mano vonios spintelėje buvusias priemones jau pakeitė ši linija. Naudoju prausiklį, toniką, dieninį, naktinį ir paakių kremus, kaukę, o dabar pradėjau naudoti ir serumą. :) Matote, aš ištikima. Bet iš tiesų, man jau ne šešiolika metų, kad būčiau natūraliai graži, dabar man reikia pagalbos iš šono :) Ir kai man draugės sako komplimentus dėl mano odos grožio, aš žinau, kad tam vien meilės nepakanka :)

Būtinai išbandykite šią kaukę

Ji veikia akimirksniu, oda iš karto atrodo stangresnė, o nepamirštant jos vartoti nuolatos savo veidui tikrai padarysite gerą darbą ir džiaugsitės stabdydamos senėjimo baubą. Kaukė tarsi suformuoja ant odos stangrinančią plėvelę. Be to, jos nebūtina nuplauti, galite tiesiog su servetėle nuvalyti kaukės likučius. Ir dar kas man patinka – tai kad ši kaukė yra skalsi.

O mano gera draugė turi labai alergišką odą, aš jai visąlaik siūlydavau išbandyti Declaré produkciją alergiškai odai. Ji vis nesiryžo – bijojo, kad ir šios priemonės odai pakenks. Bet štai, prieš pusantro mėnesio buvo jos gimtadienis, tai aš jai padovanojau alergiškai odai skirtą dieninį ir naktinį kremus. O kad jūs žinotumėte, kokia ji dabar patenkinta!

Žodžiu, oda sveika ir gerai išvalyta, sudrėkinta ir švytinti, stangri ir aksominio švelnumo – tokie būtų mano pastebėjimai apie Declaré kosmetikos efektus.

Jei norite labiau mokslinių aprašymų – galite pasiskaityti www.emarkt.lt puslapyje, ten kiekvienos priemonės aprašymas labia išsamus :)

Šia tema tiek – iki :)

A.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą