BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kuo kvepia tavo namai?

Man patinka įkvėpti artėjančio pavasario dvelksmo, prisotinto šiltos saulės ir gaivios žemės kvapų. :) Jau taip pasiilgau saulėtos padangės ir platesnių žmonių šypsenų, kad net mano uoslė tapo jautresnė naujiems ir geras emocijas kelentiems aromatams. Todėl negaliu ramiai praeiti pro smilkalų bei kitų aromatizuotų daikčiukų parduotuvėles. :) Tyrinėdama kvapų reikšmes ir siekdama kuo greičiau prisikviesti pavasarį į savo namus, įkyriais klausimais išvarginau daugybę žmonių. Turbūt artimiausiu metu pamatysiu savo fotografiją ant stulpo su įspėjimu: „Atsargiai! Kvapų maniakė!“ :D

Mano automobilis visada kvepia citrinomis arba kava, nes šie aromatai gerina koncentraciją ir skaidrina mąstymą. Iš prigimties esu išsiblaškiusi, tiksliau sakant, tipiška serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ veikėja Siuzana, todėl man nuolat reikia kumštelėti sau į pašonę, kad prabusčiau iš tranzo būsenos ir grįžčiau į realybę. :) Keisčiausia yra tai, kad aš kavos negeriu, bet jos kvapas man asocijuojasi su jaukumu ir elegancija. Visgi savo namams iki šiol ieškau ypatingo aromato, kuris dvelktų emocine stiprybe, veržlumu ir sėkme. Ir niekaip negaliu apsispręsti, kurį pasirinkti. :) Štai keletas pavyzdžių:

* Įvairių spygliuočių kvapai yra patys populiariausi ir dažniausiai vartojami buityje. Šie kvapai namams suteikia šilumos ir jaukumo. Kedrų aliejaus kvapas praskaidrina nuotaiką, o juodųjų eglių ir Alpėse augančių pušų kvapas ramina bei padeda susikaupti. Jeigu mėgstate miško ir žolės kvapą, drąsiai galite savo būstą paversti minkšta samanota trobele. :)

* Dažnai mus aplanko rudeninė arba pavasarinė depresija, kurią gali nuslopinti malonūs prisiminimai ir daug daug šviesos. Jeigu jūs norite atsikratyti slogios nuotaikos, savo namus kvepinkite levandomis, muskatu arba rozmarinais, kurie sukurs spalvingą atmosferą ir sukels šiltus jausmus. Vykite šalin liūdesį ir nerimą – kvieskite į namus gėlių žiedus ir pavasario vėją! :)

* Ruošiatės šventei ir norite, kad jūsų namai skambėtų nuo garsaus juoko? Tuomet rinkitės citrusinių vaisių kvapus. Lengvas ir gaivus aromatas neleis iš nuobodulio ramstyti sienų ar krapštyti nosį. :)

* Ar norite mėgautis angelo miegu? Miegajame naudokite afrodiziakus, o ypač bergamotės, rožių ir kanangų aromatus, kurie skatins romantiškus ir švelnius sapnus. Nesijaudinkite, šis kvapas nepavers jūsų apsnūdusiais lunatikais :D, o kaip tik sužadins aistrą ir sustiprins bendravimą su mylimu žmogumi.

* Norite jaustis žvalūs? Tuomet greitai bėkite į parduotuvę ir nusipirkite daug citrinų, greipfrutų ir mandarinų (juos visada galima suvalgyti). Arba įsigykite šių aromatų aliejų. Svarbu, kad jaustumėte pavasarinį polėkį ir energingai verstumėte kalnus. :)

.

Mielieji, nebijokite eksperimentuoti! Kvapai turi stiprų emocinį poveikį, todėl kiekvieną susierzinimo minutę mus gali išgelbėti paprastas cinamono arba mėtų aromatas. Be to, kvapas gali jus reprezentuoti kaip asmenybę ir sukurti atitinkamą įvaizdį. Taigi leiskite sau mėgautis aromatų įvairove, pajuskite jų galią ir paverskite savo gyvenimą žaisminga bei įsimintina kelione. :)
.

Linkėjimai,

Austė

www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą