BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kelios emarkt.lt naujienos

Sveiki,

Aš tikiuosi, kad manęs pasiilgote. Nerašiau, nes mano užimtumas šiuo metu - toks lyg para turėtų ne 24 val., o 54 valandas! Pasigirčiau, kad aš iš tiesų viską spėju, bet matote, blogą šiek tiek buvau apleidusi. Namie gyvenu už du - mano brangusis koją susilaužė slidinėdamas Latvijoje! Darbe dirbu už tris - bendradarbė atostogauja, o žinot, koks „malonumas” visuomet būna sausio „ataskaitėlės”!
Na, bet pasiteisinimai čia nieko nepadės…

Kaip matote, pradedame naują rubriką - kiekvieną penktadienį planuojame jums pateikti vis po kokį gardų receptą savaitgalio pietums. Juos „skenuojame” tai iš vienos, tai iš kitos mūsų parduotuvėje parduodamų knygų. Tad menka paslaptis, jeigu patiko receptas, jeigu patiko jo pateikimas (o tai, žinome, labai svarbu!), jeigu norite padaryti dovaną sau arba draugui - knygas galite įsigyti ČIA.
Kaip vertinate tokią mūsų rubriką? Gal norėtumėte, kad kartais nuo karto vietoje patiekalų receptų mes jums pristatytume įdomią informaciją iš kokių kitų knygų? Kokių? Jų juk turime visokių: apie vyną, apie augalus ir odos priežiūrą, apie gražiausias pasaulio vietas ar mylimiausias gyvūnų veisles… Tik turėkite sąžinės prašau, mes jums visų knygų į internetą nesudėsime :)

Beje, kad jau prakalbau apie knygas, tai kviečiu pasinaudoti proga šiek tiek pataupyti - pas mus daugybei knygų šiuo metu skelbiamos labai simpatiškos nuolaidos :) Pirkite jas internetu - ne tik pigiau nei parduotuvėje, bet ir nereikės gaišti laiko keliaujant į tą parduotuvę :)

Kad jau šis įrašas skirtas šiokiam tokiam supažindinimui su parduotuvės naujienomis, tai parašysiu jums ir tai, kad gavome naujų, labai patogių dėklų kompiuteriams - spalvoti ir nenuobodūs. Be to, dar ir tvirti - gerai apsaugo.

Kad nebūtų per daug ir nenusibostų skaityti - šią minutę tiek.

Linkėjimai,
Austė

www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą