BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gyvenimas virš debesų

Sveiki, mielieji!

Šiandien noriu pabūti Jūsų gide prabangos ir verslo pasaulyje. Ne ne! Tikrai nevarginsiu jūsų nuobodžiomis kalbomis apie pardavimų strategijas, sėkmės formules ir stebuklingas idėjas, kaip praturtėti. :) Atvirkščiai, noriu kartu su jumis pavydžiai pasimėgauti pasaulio lyderių įnoringumu ir nepasotinamu prabangos troškimu. :)

Esu įsitikinusi, kad kaskart ruošiantis kelionei lėktuvu, tenka susitaikyti su mintimi, kad sėdėsite sausakimšame lėktuvo salone ant nepatogios klaustrafobiškos kėdės. Žinoma, tuomet būtinai jums už nugaros įsitaisys šešemečiai dvynukai, kurių erzinantys žaislinių mašinėlių ratai vis „netyčia“ kliudys jūsų plaukus, o nuolatinis išdykėlių kojų bumsėjimas į jūsų kėdę neleis ramiai ir tyliai pasiekti kelionės tikslą. O ką jau kalbėti apie ilgą eilę prie miniatiūrinių (mažesnių nei mano avalynės dėžė) tualeto durų. :) Štai tokios problemėlės niekada nevargina didžiųjų pasaulio lyderių. Pažvelkite į jų asmeninių lėktuvų salonus ir suprasite, kodėl jų žodyne nėra žodžių taupumas ir kuklumas. :)

Žinot, mielieji, turbūt mano būsimasis būstas net po keturiasdešimties metų taip neatrodys, kaip šio lėktuvo salonas. Jeigu man būtų suteikta malonė kelionėje mėgautis tokia prabanga, aš turbūt pradėčiau taupyti nebe nuosavam būstui, o asmeniniam lėktuvui. :D

Be to, kelionei pasirinkčiau ne patogius džinsus bei sportinius batelius, o elegantišką klasikinę suknelę ir aukštakulnius. Tai būtų karališkas skrydis virš Atlanto vandenyno! Tarsi ištrauka iš filmo „Graži moteris“. :)

O kuri moteris nenorėtų turėti tokios vonios savo namuose?! Erdvu, modernu, prabangu – nuostabi kelionė be nuovargio ir susierzinimo. Tačiau tokiems patogumams dažniausiai pirmenybę teikia verslo žmonės, kurie nuolat skuba, lekia, veda derybas, kuria strategijas ir neturi laiko pasimėgauti paprastos, žemiškos ir nuotaikingos kelionės skoniu. Ką jūs, mielieji, rinktumėtės: prabangą ar paprastumą? O gal iššūkius ir nuotykius? :)

Mano pažįstamų būryje yra nemažai draugų, kurie didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia kojomis neliesdami žemės: užsiima ekstremaliu sportu, mokosi valdyti lėktuvą, vyksta į komandiruotes. Todėl niekada neabejoju, ką padovanoti amžinam turistui, nuolat keliaujančiam verslininkui ar įvairius technikos modeliukus renkančiam kolekcionieriui. :) Neapsiriksite ir jūs, jeigu pasirinksite universalią (arba verslo) dovaną, kuri gali būti:

.

.

Smagi užuomina apie žmogaus laisvalaikį (įsmeigiamas ženkliukas)

.

.

.

.

Dar vienas kolekcijos eksponatas (lėktuvo modelis)

.

.

.

.

Elegantiškas kaklaraiščio segtukas verslininkui

.

.

.

.

Juk taip paprasta draugą pradžiuginti miela smulkmenėle. :) Ir visiškai nesvarbu, kad jis dažniau leidžia laiką virš debesų nei ant žemės. :) Taigi, mielieji, sveikinkite ir išpildykite savo draugų svajones, o mes jums pasiūlysime originalias ir įdomias dovanų idėjas. :)

Iki,
Austė
www.emarkt.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą